درباره شما و ما!

شما به یادگیری کوچینگ علاقه دارید! شاید هم فقط کنجکاو هستید!
به هر حال خوشحالیم که اینجایید و به مطالعه اعتقاد دارید.

شما ممکن است یک کوچ باشید یا صرفا بخواهید درباره کوچینگ مطالعه کنید. ما کتاب‌های خارجی در حوزه کوچینگ را مطالعه می‌کنیم و خلاصه آن را از طریق فروش اشتراک دوره‌ای در اختیار شما می‌گذاریم. همچنین مقالات خارجی روز دنیا را ترجمه یا تلخیص می‌کنیم و به رایگان در این وبسایت قرار می‌دهیم. ما معتقدیم «کوچینگ یک مهارت است» که به شدت در موفقیت فردی، خانوادگی و شغلی شما اثرگذار و سودمند است. از نظر ما «مهارت کوچینگ » یازدهمین مهارت است که جا دارد به مهارت‌های 10 گانه زندگی افزوده شود. امیدواریم ایرانیان این مهارت را بیاموزند و روزی،‌ هر ایرانی یک کوچ باشد.

من حسین مشتری هستم! دانش‌آموخته مهندسی صنایع و دانشجوی کارشناسی ارشد روان‌شناسی. مدت‌ها بود واژه کوچینگ را می‌شنیدم! هم در فضای کسب‌وکار و سازمان؛ هم در فضای توسعه فردی! کنجکاو شدم، تحقیق کردم و علاقه‌مند شدم. شخصا از خدمات کوچینگ استفاده کردم و نهایتا به عنوان یک مدیر کسب‌وکار که روان‌شناسی هم می‌داند، یادگیری و کاربست کوچینگ را شروع کردم!
متوجه شدم، استفاده از کوچینگ به مرور باعث احساس «رضایت» بیشتری در زندگی من می‌شود. چه در بخش شخصی و چه در بخش حرفه‌ای،‌ یاری‌گر و شتاب‌دهنده من بود. استفاده از خدمات کوچینگ باعث می‌شد بهتر ببینم و موثرتر اقدام کنم. باعث می‌شد فاصله تصمیم تا عمل برای من به شدت کوتاه‌تر شود. در عین حال شادتر و موفق‌تر می‌شدم. شادی، برای من نتیجه رضایت بود؛ و موفقیت، نتیجه دستاورد! باور کردم و باور دارم که زندگی‌ام در دهه پنجم معنادارتر شده است!

باور دارم کوچینگ یک مهارت جدید است و به خیلی‌ها کمک می‌کند موثرتر و موفق‌تر عمل کنند.

بنابراین، تیم «یوکوچ» را با مسرت تمام تشکیل دادم.

ما تلاش می‌کنیم فهم و یادگیری این مهارت را برای علاقه‌مندان، آسان‌تر، ارزان‌تر و سریع‌تر کنیم. ما می‌خواهیم آموزش کوچینگ، راحت‌تر دردسترس شما باشد. هدف دیگر ما این است که کیفیت و تنوع مواد آموزشی را در این زمینه افزایش دهیم تا هم‌زمان، بینش علاقه‌مندان عمیق‌تر شود و گستره بازتری فراروی ایشان قرار بگیرد. امیدواریم هر ایرانی برای اطرافیانش یک کوچ خوب باشد. امیدواریم ایرانیان در سال‌های پیش‌رو خوشبخت‌تر و مرفه‌تر زندگی کنند.

ارادت‌مند. حسین مشتری

error: