کاربرد علوم اعصاب در کوچینگ

برای کوچ کردن مراجعان، مغز آنها را کوچ کنید!

 

توصیه ما

امی بران (Amy Brann) به عنوان یک کوچ و نویسنده، ترکیب متنوعی از تکنولوژی‌ها و علوم اعصاب را به‌کار می‌گیرد تا به بقیه کوچ‌ها کمک کند، مراجعین خود را موثرتر راهنمایی کنند. جعبه ابزار او شامل موارد زیر است:
• فن‌آوری تصویربرداری از اعصاب
• علم اعصاب سیستمی
• علم کارکرد نواحی مختلف مغز
• علم شیمی مغز
• علم ژنتیک
بران در این کتاب، استراتژی‌های خود را تشریح می‌کند و با تعریف واژگان ضروری یک زبان مشترک و کاربردی فراهم می‌آورد تا بتواند حجم قابل توجهی از اطلاعات جدید را به کوچ‌ها ارائه دهد. ضمنا این کار باعث می‌شود اطلاعات او برای سایر کوچ‌ها و گستره وسیع‌تری از مخاطبان، آشنا و قابل فهم‌ باشد. رویکرد بران در این کتاب به شدت کاربردی و عمل‌گرایانه است، درحالی که سایر کتاب‌ها ممکن است ترجیح دهند عمیقا به مسائل تئوریک علوم اعصاب ورود کنند یا صرفا به مرور گزارش‌های تحقیقات اخیر در علوم اعصاب بپردازند. تاکید او روی این است که شما چگونه و با چه اقداماتی می‌توانید «فکر هوشمندتری» داشته باشید. «یوکوچ» به همه کوچ‌ها، مدیران و کسانی که علاقه دارند مسائل را از دیدگاه علوم اعصاب بررسی کنند پیشنهاد می‌کند این کتاب را بخوانند و دیدگاه‌ها و روش‌های امی بران را مرور کنند.

 

 

1856 پاسخ
  1. lootlybisreri
    lootlybisreri گفته:

    college essays [url=https://paperwriterkjd.com/ ]how to write a good essay [/url] paper writer generator free essay writer persuasive essay writer write a paper buy cheap essay do my homework https://collegeessaylke.com/ https://collegeessaylke.com/ write a paper for me [url=https://essaywritermsm.com/ ]help writing a paper [/url] best essay writer writing essay [url=https://essaywritermsm.com/ ]i need help writing my paper [/url] paper writer buy dissertation https://paperwriterkjd.com/

    پاسخ